+389(2)3066002 info@copin.mk

Контактирајте не

 

На оваа страница имате можност да ни испратите писмо, да поднесете жалба или да оставете одзив за квалитетот на нашите услуги.

Сите мејлови со прилози можете да ги испратите на следната адреса: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

- За да ја поднесете жалбата, симнете го формуларот за јавни жалби на соодветен јазик со кликање на линкот десно, пополнете го и прикрепете го кон писмото.

Формулар за јавни жалби:

EN (DOCX) EN (DOCX) MK (DOCX) MK (DOCX) TR (DOCX) TR (DOCX) RU (DOCX) RU (DOCX)

   

- За да оставете одзив за квалитетот на нашите услуги, симнете го анкетниот лист на соодветен јазик со кликање на линкот десно, одговорете ги прашањата и прикрепете го кон писмото.

Анкетен лист:

EN (DOCX) EN (DOCX) MK (DOCX) MK (DOCX) TR (DOCX) TR (DOCX) RU (DOCX) RU (DOCX)

Форма за контакт:

 

Име 
Компанија 
Предмет 
E-mail 
Порака 
Ве молиме, внесете го кодот: 
 Заштита од спам
  Испрати ми копија